۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/09/05 مشارکت 85 درصدی مردم شهرستان سرایان در طرح هوشمند محدودیت‌های کرونا
مشارکت 85 درصدی مردم شهرستان سرایان در طرح هوشمند محدودیت‌های کرونا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان ، در چهارمین روز از اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیتها با حضور رسولی مقدم فرماندار سرایان ، ستاد مدیریت کرونای شهرستان سرایان با محوریت ارزیابی اجرای این طرح برگزار شد.
در این جلسه اعضای ستاد شهرستانی مدیریت کرونا درباره نقاط قوت ، ضعف و مسائل مرتبط با اجرای طرح گزارشی ارائه دادند.
فرماندار سرایان وضعیت شیوع بیماری کرونا در کل شهرستان را قرمز اعلام کرد و گفت: در همه نقاط شهری و روستایی شهرستان سرایان محدویتهای طرح جامع هوشمند اعمال میشود بجزء محدودیتهای تردد که ویژه شهر سرایان است.
وی همچنین در خصوص محدودیتهای تردد خودروها در ساعات 21 تا 4 صبح در شهر سرایان ، ورود به شهر در این ساعات را هم به منزله تردد داخل شهر اعلام کرد و گفت : شهروندان سعی کنند کارهای ضرور خود را قبل از ساعت 21 تمام کنند و به مقصد رسیده باشند و الا مشمول اعمال قانون خواهند شد.
فرماندار سرایان در جهت تسهیل اجرای طرح و عدم ایجاد مشکل برای شهروندان در تردد بین ساعات مجاز از نیروی انتظامی و پلیس راه خواست تا مدارک شناسایی معتبر این دسته از افراد را بعنوان معرفی نامه بپذیرند .
رسولی مقدم در خصوص صدور مجوز ترددهای داخل و خارج استانی گفت: صرفا در صورت ضرورت مجوز تردد داخل و خارج استانی توسط فرمانداری صادر می گردد.
وی به شهرداران و دهیاران هم تاکید کرد : آرامستانها تنها برای امر تدفین درگذشتگان باز باشد و از سایر تجمعات و مجالس ترحیم و یادبود جلوگیری شود.
رسولی مقدم تصریح کرد : متصدیان و متولیان فضای آرامستانها در صورت مشاهد هرگونه تجمع ،موضوع را سریعا به 110 نیروی انتظامی اطلاعرسانی کنند تا اقدامات لازم صورت پذیرد.
فرماندار سرایان دستگاه های خدمات رسان را هم ملزم به عدم قطع انشعابات در مدت اجرای طرح مدیریت هوشمند کرد .
وی از همراهی و همکاری مردم و عوامل ستاد مدیریت کرونا در اجرای این طرح تشکر و قدردانی کرد و گفت: مردم خوب شهرستان بالای 85 درصد در این طرح همکاری کرده اند.
فرماندار سرایان با تاکید بر اینکه نباید از نیازمندان آسیب دیده ناشی از کرونا در لابلای اجرای این طرح غافل شویم از سپاه،بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست تا با همکاری همدیگر و ظرفیتهای موجود ضمن شناسایی افراد نیازمندی که دچار بیماری کرونا شده اند و شرایط عادی و روزمره زندگیشان دچار اختلال سهمگین و سنگین شده است سبد کمک معیشتی و خدمت ارائه شود.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal