۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
English
صفحه اصلی
1399/04/22 اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سرایان با دستور کار توزیع اعتبارات سال 1399 برگزار شد.
اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سرایان با دستور کار توزیع اعتبارات سال 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان ؛ اولین کمیته برنامه ریزی سال 99 شهرستان سرایان به ریاست رسولی مقدم فرماندار سرایان تشکیل شد.

رسولی مقدم فرماندار سرایان با اشاره به کمبود منابع مالی ، جدیت در کار و تلاش فراوان ، برنامه ریزی و استفده بهینه منابع و خلاقیت و نوآوری را عامل موفقیت در حوزه ی اجرا عنوان کرد و افزود : یکی از مهمترین اولویت های مهم کمیته برنامه ریزی در توزیع اعتبارات سال جاری ،اجرا و بهره برداری از پروژه های میان مدتی است که در برنامه سفر استاندار محترم به شهرستان سریان مصوب شده است.

رسولی مقدم عمده پروژه های در دستور کار سال 99 را پروژه های مردم محور عنوان کرد و گفت : زیرساخت های مهم شهرستان از جمله ورزش ،بهداشت و درمان، زیرساخت های آب و برق مسکن محرومین ، راه های شریانی و پروژه هایی که نقش مهمی در جهش تولید دارند جزو اولویت های کمیته برنامه ریزی در توزیع اعتبارات است که مردم را بهره مند خواهد کرد.

فرماندار سرایان جدیت،سرعت و اهتمام در مبادله موافقت نامه ها را مورد انتظار دانست و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید گزارش پیشرفت اجرای پروژه ها را به صورت لحظه ای و ماهیانه به کارشناسان حوزه عمرانی فرمانداری ارائه دهند .

وی مجموع اعتبارات سال 99 شهرستان سرایان را 195 میلیارد و 212 میلیون ریال در قالب 118 پروژه عنوان کرد و ضمن تأکید به اهتمام لازم برای تخصیص صد در صدی اعتبارات ، پروژه هایی که باید تا آخر سال جاری به بهره برداری برسد را ذکر کرد.

پایگاه جامع سلامت آیسک ،بهره برداری از 7 کیلومتر اول جاده سرایان – گناباد ، بهسازی جاده آیسک – سه قلعه ،اجرای عملیات آنتنی جاده چاه غیاث ، بهره برداری از کمپ نجوم سه قلعه ، تکمیل حمام تاریخی سرایان ، پوشش 96 درصدی شبکه های دیجیتال ، تکمیل مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد ، تکمیل سالن ورزشی روستای دوست آباد ، بهره برداری از زمین چمن مصنوعی بزرگ سرایان ، تکمیل سالن ورزشی بانوان آیسک ، برق رسانی به پیست موتورسواری ، تکمیل مجتمع گلخانه ای سرایان از جمله پروژه هایی است که مدیران الزام به تحقق صد در صدی آنها تا پایان سال جاری شدند.

رسولی مقدم تصریح کرد : 16 میلیارد ریال از منابع تبصره 19 را در اختیار داریم که به پروژه های با قابلیت واگذاری به بخش خصوصی تزریق خواهد شد .

وی افزود: ارزیابی عملکرد مدیران ارتباط مستقیم با میزان اجرای پروژه های عنوان شده تا هفته دولت یا دهه مبارک فجر می باشد .

 
تعداد بازدید: 449
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal