۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
English
صفحه اصلی
1396/01/27 دولت يازدهم 75 ميليارد ريال سرمايه گذاري در حوزه ارتباطات شهرستان سرايان به انجام رسانده
دولت يازدهم 75 ميليارد ريال سرمايه گذاري در حوزه ارتباطات شهرستان سرايان به انجام رسانده
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جلسه شوراي اداري شهرستان سرايان و در جمع مسئولين اين شهرستان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود:از ابتداي دولت تدبير و اميد 45ميليارد ريال صرف توسعه شبكه تلفن ثابت ،ديتا و نسل 3 و 4 تلفن همراه شده است و با 38ميليارد ريال سرمايه گذاري بين سه تا چهار ماه آينده علاوه بر افزايش پهناي باند ديتا در شهرستان سرايان،اينترنت همراه اول نسل 3 در شهرهاي آيسك وسه قلعه و نسل 4 در سرايان راه‌اندازي خواهد شد.
در اين جلسه دكتر محمود واعظي، از اتصال اينترنت 12 روستا و توسعه شبكه تلفن ثابت 13 روستاي ديگر اين شهرستان تا پايان دولت يازدهم خبر داد.
وي در ادامه با اشاره به لزوم حضور فارغ التحصيلان در فعاليت كسب و كار الكترونيكي گفت: براي حمايت از دانشگاهيان و اعطاي وام از محل وجوه اداره شده اعلام آمادگي مي‌كنيم .
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، در ادامه از اجراي طرح تكاپو در دانشگاه هاي استان خراسان جنوبي با همكاري اين وزارتخانه خبر داد و افزود: در شهرستان سرايان با توجه به فعال بودن بخش صنايع دستي و گردشگري مي توان از فضاي مجازي براي معرفي و عرضه آن استفاده كرد و اين بخش مي‌تواند تحول در كسب و كار و رونق اقتصادي شهرستان به وجود آورد.
واعظي ، با اعلام اينكه دو انتخابات بزرگ پيش رو داريم افزود: هر دو انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا براي كشور مهم است و آنچه خواسته مقام معظم رهبري است مشاركت بالاي مردم و برگزاري انتخابات پرشور است و مسئولان بايد براي برگزاري انتخابات سالم در سايه رعايت قانون و اخلاق تلاش كنند.
وي اظهاراميدواري كرد نتيجه انتخابات در داخل كشور وحدت ملي و انسجام و در خارج نيز موجب اقتدار كشورمان شود.
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal