۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
English
صفحه اصلی
1396/01/27 بدون مشاركت مردم به توسعه واقعي دست نخواهيم يافت
بدون مشاركت مردم به توسعه واقعي دست نخواهيم يافت

استاندارخراسان جنوبي در جلسه شوراي اداري شهرستان سرايان كه با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شده بود سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: طي 10ماهي كه افتخار خدمت به مردم خراسان جنوبي را داشتم تمام تلاش خود را براي رفع مشكلات استان بكار گرفته و تلاش كردم تا نيازهاي استان واقع‌بينانه به اعضاي هيات دولت و رئيس جمهوري محترم منعكس شود.
سيدعلي اكبر پرويزي،خاطر نشان ساخت: خوشبختانه تدابير ويژه اي نيز از سوي دولت تدبير و اميد براي استان اتخاذ و دولت كمك‌هاي خوبي به استان داشته است.
وي با اشاره به اينكه اولين سفر استاني رئيس جمهوري در سال 96 به خراسان جنوبي انجام شد، افزود: دعوت از وزراي دولت براي حضور در استان انجام و تلاش‌هاي خوبي نيز در حوزه مخابرات، آي . تي و پست انجام شده كه با دستور وزير مقرر شد موارد باقيمانده بررسي و اولويت هاي استان در اين زمينه موردتوجه قرار گرفته و دستورات لازم نيز صادر شود.
مقام عالي دولت در استان، با بيان اينكه در استان فضاي خوبي براي توسعه فراهم شده است ، گفت: دولت نيز نگاهي خاص براي توجه به استان دارد كه بايد از اين فرصت مغتنم براي توسعه استان به نحو مطلوب استفاده كرد.
پرويزي، ضمن اعلام آمادگي به منظور حمايت از سرمايه گذاران در بخشهاي مختلف به منظور حضور در استان يادآورشد: بدون مشاركت مردم به توسعه واقعي دست نخواهيم يافت از اين رو اميدوارم در سال 96 با كمك مردم و همراهي دولت خدمات بهتري براي مردم به انجام برسد.

تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal